Moda ulegają ciągłej zmianie. Każdy sezon w modzie rządzi się swoimi prawami i wyznacza nowe trendy w każdym sezonie. Obecnie wiosna za pasem, zatem w modzie męskiej szykują się zmiany. Jest to doskonały czas, aby zrobić gruntowny przegląd swojej szafy i zaopatrzyć się w nowe, modne kolekcje. Zatem co będzie królowało w modzie męskiej na wiosnę? Moda męska na wiosnę.

Garnitury trendem w sezonie wiosna 2022

Projektanci mody męskiej w sezonie wiosna/lato 2022 stawiają w dużej mierze na elegancję. Na topie będą garnitury noszone nie tylko do pracy biurowej. Jednak nie chodzi tylko o garnitury eleganckie, ponieważ na wybiegach zauważa się zarówno dopasowane komplety jak komplety, w których góra i dół różnią się od siebie materiałem czy kolorem. Moda męska na wiosnę obfituje w garnitury, kamizelki i koszule w odważnych barwach i printach. Tworzenie ciekawych i modnych stylizacji umożliwia również różnorodność materiałów garniturów, bowiem moda męska oferuje garnitury wykonane z bawełny jak i z satyny lub jedwabiu.

Moda męska na wiosnę – powrót stylu lat 70.

Dodatkowo po raz kolejny moda retro powraca w dzisiejszych czasach. Projektanci w swoich kolekcjach obecnie wykorzystują inspiracje z lat 70., zatem nie tylko elegancka moda męska przejawia się ekstrawagancją i zabawą. W sezonie wiosna/lato 2022 modne będą spodnie z szerokimi nogawkami, kolorowe koszule w wielobarwne wzory oraz duże kolorowe, kraciaste marynarki.

Modne kolory moda męska na wiosnę 2022

Wiosna to czas powrotu do życia, radości i optymizmu, co ma odzwierciedlenie w modzie męskiej, w sezonie wiosna/lato 2022. W nadchodzącym sezonie w męskich stylizacjach dominować będą żywe, nasycone kolory, takie jak zieleń, żółć, pomarańcz, odcienie niebieskiego a nawet czerwień i fiolet. Na wybiegach królują kolorowe stylizacje, w wersji nasyconej lub pastelowej, bowiem można było zaobserwować ten trend na podczas pokazów mody Dolce & Gabbana, Dior, Hermes czy Fendi. Nie można zapominać o wielkim odkryciu kolorystycznym w modzie męskiej – wiosna 2022, czyli kolorze very peri, który bezsprzecznie jest sztandarową barwą męskich stylizacji w nadchodzącym sezonie.

Modne wzory w modzie męskiej sezon wiosna/lato 2022

Nadchodzący sezon będzie obfitował w ciekawe, nietypowe, nietuzinkowe motywy. Gładkie t-shirty, koszule czy marynarki w sezonie wiosna/lato 2022 odchodzą do lamusa. Męskie stylizacje prezentowane na wybiegach są bogate we wzory geometryczne, kwiatowe, kraty, paski czy kultową panterkę. Odkryciem sezonu wiosna 2022 jest wykorzystywanie w stylizacjach połysku i brokatu. Satynowe koszule, połyskujące marynarki, cekiny czy metaliczne nadruki będą stanowiły wyznacznik mody męskiej w nadchodzącym sezonie.

Kategorie: Porady