Tak! Nie tylko wierzchni ubiór jak spodnie, koszule, czy marynarki, podlega coraz to nowszym trendom w modzie. Również kąpielówki męskie cieszą się zainteresowaniem projektantów oraz coraz to nowszym wzorami, które mają zapewnić elegancki bądź ekstrawagancki wygląd a nawet klasyczny. Ciekawe wzory, interesująca kolorystyka, w obecnych czasach Panowie mogą wybierać kąpielówki spośród wielu, dostępnych na rynku rozwiązań zastosowanych przez projektantów. Jednak, jak w obliczu zmieniającej się mowy oraz nowych trendów, mieć pewność, że zakupione przez nas kąpielówki na pewno są na topie?

Jakie obecnie trendy królują wśród męskich kąpielówek?

Jak wiadomo gusta są różne, podobnie też, podczas zakupu, Panowie cenią są różnego rodzaju kroje. Dlatego dostępne są linie kąpielówek na bazie szortów, zarówno z dłuższymi nogawkami do kolan bądź krótsze, odsłaniające uda. Dla wielu wygoda i funkcjonalność to podstawa. W niemal wszystkich kąpielówkach wszyte są gumki a także dodatkowe sznurki, pozwalające na staranne dopasowanie kąpielówek do figury.

Kąpielówki męskie – bogactwo fasonów

Popularnością cieszą się także tzw. slipy, w przypadku których projektanci oraz sklepy oferują bogaty wybór kolorystyczny oraz ciekawe, niejednokrotnie awangardowe wzory. Dla bardziej stonowanych mężczyzn, zarówno w przypadku szortów jak i slipów dostępne są stonowane kolorystycznie rozwiązania, w odcieniach szarości i czerni. Jednak nie tylko zgaszone kolory królują w tym roku na wystawach. Dla bardziej odważnych Panów dostępne są jasne, modne i eleganckie kolory, typu żółty, niebieski lub czerwony. Dzięki tego rodzaju kąpielówkom Panowie na pewno będą się wyróżniać na tle innych osób. Pod warunkiem, że nie trafią do miejsca, gdzie każdy mężczyzna ubrany jest w najmodniejsze kąpielówki. A nawet jeśli, to nic nie szkodzi! Dzięki zakupieniu trendy kąpielówek, nie będzie się czego powstydzić, a krótka wymiana zdań na temat aktualnej, letniej mody to dobry pretekst do nawiązania nowych znajomości.

Wygoda i dopasowanie oraz materiał

W przypadku kąpielówek, ważny jest również sam materiał, z którego zostały wykonane. W przeważającej mierze do ich uszycia użyto poliestru, który jest materiałem szybkoschnącym. Dlatego w upalne dni, po wyjściu z wody, nasze odzienie szybko będzie suche, bez potrzeby zmiany go na suchą bieliznę.

Wzorzyste kąpielówki dla Panów

Z pewnością zastanawiacie się Panowie, co w sytuacji, jeśli lubicie ubrania bogate we wzory, zamiast monochromatycznej bielizny? Mężczyźni, którzy gustują w tego typu rozwiązaniach mogą okazać się oszołomieni aktualnym bogactwem wyborów. Dla odważnych i ekstrawaganckich klientów przewidziane są nawet wzory kwiatowe, które z pewnością zaintrygują obecne na basenie, czy plaży Panie 😉

W zasadzie, obecna moda związana z kąpielówkami, nastawiona jest na różne grupy odbiorców. Osobom, które lubią markowe, drogie ubrania, do gustu przypadną nawet prosto wykonane kąpielówki z logo ich ulubionej marki. Panom gustującym w ostrej muzyce, w oko wpadną kąpielówki z nazwą ich ulubionego zespołu. Także miłośnikom zwierząt może braknąć czasu, by starannie obejrzeć wszystkie, przewidziane dla nich wzory, wśród których królują wizerunki tygrysów, lwów bądź orłów lub wilków. I chyba wszyscy dobrze wiemy dlaczego.

Współczesna moda to różnorodność

Wyznacznikiem współczesnej mody jest różnorodność, dlatego obecne trendy wśród kąpielówek męskich nie mają jasno określonej linii. Dedykowane są różnym grupom odbiorców, zróżnicowanym również pod względem wieku. Od klasycznych pod nowatorskie rozwiązania. Łączy je jednak jedna, wspólna rzecz. Wszystkie posiadają modne i aktualne akcenty.


0 Komentarzy

Leave a Reply